Popcorn Maker

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 20 MB
  • Version 1.0.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Nutty Apps
Çocukların patlamış mısırın nasıl yapıldığını öğrenmesini istiyorsanız bu oyun tam size göre.

Çocuğunuz mutfakla ilgili her şeye bayılıyorsa işte bu süper oyunu da çok seveceğine emin olabilirsiniz. Milyonlarca çocuğun oynadığı ve çok sevdiği bu oyunda her şey onların minik ellerine göre tasarlanmış. Sevimli ögeleri ile renkli sunumları onu çok mutlu edecek. Burdaki her şeye bayılacak. Siz de onun yaptıklarını gördükçe ona hayran olacaksınız.

Çocukların ilgisini çekecek olan bu kaliteli oyunda çocuklar patlamış mısır içinde bulunan malzemeler hakkında da bilgi sahibi olacaklar. Mısır, yağ, tuz gibi malzemelerin bulunduğu bu oyun çocukların mutfak ile olan ilişkilerini geliştirecek ve onlara yepyeni bir bakış açısı da kazandıracak. Yüksek görünüm kalitesi, sevimli ses efektleri ve eğlenceli animasyonlarıyla çocukları kendine çeken bu oyun ile artık zaman çok daha hızlı geçecek. İstedikleri her yerde rahatlıkla oynanabilecek bir oyun olması da sizleri bu oyuna daha fazla bağlayacak. Eminiz bu oyun yeni en sevdiğiniz oyun olmaya aday.

Mükemmel özellikleri olan bu harika oyuna sahip olmak çok kolay. Bunun için yapmanız gereken tek şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu oyun ile çocuklar artık çok daha eğlenceli zaman geçirme şansına sahip olsun. Çocuklar bu oyuna bayılacak ve sürekli oynamak isteyecekler. Hemen indirin ve onların mutluluğuna ortak olun.

Daha Fazla Göster
Popcorn Maker indir